Як запросити іноземця в Україну

Дуже часто при в’їзді в Україну у іноземних громадян виникають певні труднощі, викликані нерозумінням процесу отримання запрошення та візи. Багато хто задається питанням: «Як отримати візу в Україну?»

Как получить визу в Украину. Оформить приглашение для иностранца в Украину быстро и недорого

Слід враховувати, що існує кілька основних форм візи для іноземців. Розглянемо процес отримання трьох типів з них. Для чужоземців, породожуючих транзитом через територію нашої держави необхідно транзитний дозвіл. Потрібно враховувати той факт, що перебування гостей із інших держав в Україні з даним типом візи не може перевищувати п’яти днів.

 Іноземці, які планують перебувати в нашій країні бiльш нiж 5 днів , повинні отримати короткострокову візу. Для отримання короткострокової вiзи потрiбне  запрошення для іноземця в Україну, документ, яке посвідчує туристичну, гостьову або дiлову поїздку. Отримання довгострокового дозволу грунтується на одному з таких документів: вид на проживання,  запрошення на навчання, наявність дозволу на роботу i т.д. Оформленням всіх видiв вiз для іноземців займаються посольства та  консульства України за кордоном.

Якщо ви не знаєте як запросити іноземця або потрібно швидко оформити візу в Україну для іноземців – компанія INVITE UA готова допомогти вам в цій проблемі. Для замовлення наших послуг вам потрібно лише зателефонувати за номером +38 (094) 926 73 84.