Гостьова віза в Україну і як її отримати

Головна підстава видачі гостьової візи – офіційно оформлений відповідною інстанцією виклик для конкретного іноземного громадянина. Запрошення бувають різних типів, що розрізняються метою приїзду, періодом перебування та строком оформлення. У відповідність із законодавством приймаючої держави, іноземний громадянин, який планує гостьову подорож, зобов’язаний заздалегідь потурбуватися отриманням спеціальної гостьової візи.

Как оформить гостевую визу иностранцу в Украину за короткие сроки.Оформить приглашение гостю Украины

Такий документ видається іноземцям на підставі гостьового запрошення і дає право перебувати на території країни певний період у гостях у близьких, друзів або родичів.

Особливості гостьової візи

Віза гостям України розрізняється по кратності поїздок і періодом дії:
Одноразова, час затримки в країні 30 або 90 днів, одна поїздка.
Дворазова, терміном дії 30 або 90 днів, два можливих в’їзду.
Багаторазова, що припускає час зупинки 180 днів, необмежену кількість в’їздів в країну. Але тут варто пам’ятати, що перебування на території нашої країни за багаторазовою формою в кожному півріччі повинне не перевищувати 90 днів.
Документи, необхідні щоб відкрити гостьову візу: головне – це запрошення громадянина України на ім’я претендента, оформлене у вiддiлi Мiграцiйної служби України. Необхідно пам’ятати – зарубіжні Українські консульства приймають тільки оригінал виклику.