Дiлова (бізнес) віза в Україну

Дiлову візу в Україну бажано оформляти тим особам, які планують виїжджати зі своєї країни для поїздок по роботі, або ж по бізнес запрошення від партнерів.

Открыть рабочую (бизнес) визув Украину с INVITE UA. Недорого оформить деловую визу в Украину

Дiлова віза в Україну відрізняється від інших тим, що вона дозволяє перебувати в країні для вирішення певних завдань і питань по роботі. Однак, бізнес-віза не передбачає професійного пристрою або проходження навчання під час поїздок. Бізнес віза до України буває одноразова, дворазова або багаторазова.  Дiлова вiза як би сама вже має на увазі укладання ділових контрактів, підприємницьку діяльність, але вона ще може оформлятися і як для відпочинку. Для того, щоб оформити таку візу, необхідно буде зібрати певні документи.У різних країнах існують свої правила і терміни для отримання та дії бізнес-візи. Для її отримання необхiдне ділове запрошення в Україну від партнерів по бізнесу.

Бізнес запрошення в Україну з компанією INVITE UA

Необхідно пам’ятати – зарубіжні Українські консульства приймають тільки оригінал запрошення.

Юридична компанія INVITE UA має досвід роботи з іноземцями більше 10 років. Якщо Ви не знаєте як запросити іноземця та оформити запрошення іноземцю в Україну , телефонуйте, пишіть. Дуже часто консультація протягом 2-3 хвилин по телефону допоможе заощадити Вам ваші кошти та час.
Вам потрібно лише зателефонувати за номером тел. +38 (044) 362 03 84; моб. +38 (094) 926 73 84.