Важлива інформація, уважно ознайомтеся.

Останнім часом зафіксовано цілий ряд випадків депортації іноземних громадян прямо на кордоні України. Державна Прикордонна Служба України відмовляється пропускати на територію України іноземних громадян, які намагаються потрапити в Україну за туристичними запрошеннями (туристичним ваучером). Тобто іноземців розгортають і відправляють на батьківщину (депортують). Мотивування у ДПСУ проста:

  • Тип відкритої візи в Україну не співпадає з метою реальної перебування в Україні
  • Іноземні громадяни не можуть виразно пояснити мету свого перебування на Україні
  • Туристичний маршрут по Україні іноземцю невідомий
  • Де знаходиться представник турфірми, який повинен зустрічати іноземця, «турист» не знає
  • Телефон і адресу фірми іноземець не знає

І ще десятки питань, які залишаються без відповіді, дають підставу ДПСУ відмовити у в’їзді іноземцю на територію України. Опитування іноземця проходить в режимі відео, аудіо фіксації, і не залишає жодних шансів на подальше оскарження і апеляцію.
 Особливо увагу співробітники прикордонної служби звертають на громадян, які входять до списку «країн з підвищеною міграційної небезпеки».

МИ НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО, ДЛЯ ГРОМАДЯН ДЕЯКИХ АФРИКАНСЬКИХ, АРАБСЬКИХ і АЗІАТСЬКИХ КРАЇН НЕ ОФОРМЛЯТИ ТУРИСТИЧНІ ЗАПРОШЕННЯ (туристичні ваучери), А ОФОРМИТИ ОФІЦІЙНЕ ГОСТЬОВЕ (ПРИВАТНЕ) АБО БІЗНЕС ЗАПРОШЕННЯ В УКРАЇНУ ДЛЯ ІНОЗЕМЦЯ.

Консультація з усіх питань, пов’язаних з відвідуванням іноземцями України, за телефонами: +380443620384; моб. +380949267384 (Дзвонити в робочий час).

Пишіть нам: inviteua@gmail.com