Компанія INVITE UA – допоможемо відкрити візу в Україну.

Всім, хто хоч раз стикався з підготовкою документів і оформляв запрошення для того, щоб відкрити іноземцям українську гостьову або бізнес візу для в’їзду в Україну, добре відомо наскільки це складна бюрократична процедура. І не важливо, якого типу запрошення Вам потрібно отримати. Можливо, це гостьове запрошення для Вашого друга, знайомого або родича. Це може бути запрошення нареченого або нареченої для вступу в шлюб на території України. Або Ви зібралися запросити свого колегу, майбутнього бізнес партнера, налагодити роботу виробничої лінії, купленої за кордоном, або це проведення заходу та виставок на території України.

Оформити документи для візи в Україну і отримати бізнес запрошення іноземця дуже непросто навіть для людини, що знає весь процес. Часом збір всіх необхідних документів та довідок займає більше місяця. Потім ще мінімум два тижні, відведені на розгляд і винесення рішення про можливість запросити іноземця у відділі Державної міграційної служби за місцем вашого проживання або за місцем реєстрації вашого підприємства. На жаль, непоодинокими є випадки відмов у видачі запрошення з формальних причин.

Відкрити візу в Україну досить просто якщо Ви звернетеся до нас, оскільки ми надамо повний пакет необхідних документів. Співпрацюючи з нами, Ви не витрачаєте час на проходження всіх бюрократичних процесів і оформлення всіх дозвільних документів, отримання запрошення для іноземця займає всього кілька робочих днів. Усi клопоти, пов’язану з оформленням та отриманням запрошення в Україну, ми беремо на себе. Ви отримуєте на руки готовий пакет документів, на підставі якого ваш гість, родич, або партнер оформить візу в Україну!

Ми працюємо з усіма регіонами нашої країни. 

Отримайте більш детальну інформацію про наші послуги: Дзвоніть нам: +380443620384; моб. +380949267384 (Дзвонити в робочий час)