Українська віза іноземним громадянам

Юридична компанія «Invite UA» надає всебічну допомогу в отриманні запрошення для іноземців В УКРАЇНУ, на підставі якого іноземець отримує українську візу . З нами Ваш гість або діловий партнер отримає цей документ в найкоротші терміни.

Наші послуги:
1. Допомога та оформлення візи в Україну.
2. Консультація і повна підтримка в оформленні запрошень.
3. Короткі терміни підготовки та оформлення документів.

Для того, щоб оформити візу:
1. Уважно вивчіть вміст сайту
2. Зв’яжіться з нашим фахівцем
3. Дотримуйтесь інструкцій
4. І ви легко і швидко отримаєте українську візу. Найпоширенішими і затребуваними є три типи запрошень для іноземців при отримання візи в Україну , а саме:

1. Гостьові (ПРИВАТНЕ) ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ В УКРАЇНУ. ГОСТЬОВА (ПРИВАТНА) ВІЗА У ЦЮ КРАЇНУ. ЗАПРОШЕННЯ ВІД ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ.
Основне призначення гостьової візи, по гостьовому (приватному) запрошення від фізичної особи, це відвідування іноземцями друзів і родичів на території України. Часто за гостьовими запрошеннями приїжджають іноземці для або перед вступом у шлюб з громадянкою (громадянином) України. Така віза видається строком від 10 днів до одного року (за умови знаходження на території України не більше 90 діб протягом шести місяців). Зазвичай при оформленні запрошення іноземцю дається часовий коридор для оформлення візи від 30 днів до одного року. Це дуже зручно для попереднього планування своєї поїздки, покупки зручних і не дорогих квитків і т.д. Запрошення для іноземця видається та засвідчується Державною міграційною службою країни, в яку Ви в’їжджаєте. 

2. ДІЛОВЕ (БІЗНЕС) ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ В УКРАЇНУ. ДІЛОВА (БІЗНЕС) ВІЗА В УКРАЇНУ. ЗАПРОШЕННЯ ВІД ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ. Основне призначення ділової або бізнес візи в Україну, по діловому (бізнес) запрошення від юридичної особи (підприємства), це відвідування іноземцями своїх ділових партнерів, налагодження та налаштування проданого обладнання, презентація свого товару, виставки, конференції та багато іншого. Видається строком від 10 днів до одного року (за умови знаходження на території України не більше 90 діб протягом шести місяців). Зазвичай для оформлення візи іноземцю дається часовий коридор від 30 днів до одного року. Це дуже зручно для попереднього планування своєї поїздки, покупки зручних і не дорогих квитків і т.д. Документ для іноземців видається та засвідчується Державною Міграційною службою.

3. ТУРИСТИЧНИЙ ВИКЛИК ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН В УКРАЇНУ. ТУРИСТИЧНА ВІЗА НА УКРАЇНУ ДЛЯ ІНОЗЕМЦЯ.
Основна мета туристичного запрошення (туристичного ваучера) це туризм. Турист отримує оформлений туристичний ваучер встановленого зразка, суворо прив’язаний до дат в’їзду і виїзду з України, план відвідування нашої країни або програму туру, бронювання готелю і лист-запрошення від нашої туристичної компанії.

Кількість в’їздів і терміни перебування за всіма видами віз в Україну

Кількість в’їздів по туристичній візі (туристичний ваучер).
Якщо іноземець оформляє туристичну візу в Україну, він отримує одноразовий в’їзд з фіксованими датами, які не можна змінити, на строк не більше 30 днів перебування в Україні.
Кількість в’їздів по гостьовій візі (виклик в Україну від приватної особи).
Якщо іноземець оформляє гостьову візу в Україну, він може отримати її строком від 10 днів до одного року (за умови знаходження на території України не більше 90 діб протягом шести місяців). При отриманні гостьової візи іноземець може отримати одноразовий, дворазовий та багаторазовий в’їзд в країну.
Кількість в’їздів по «діловiй» або «бізнес» візі (виклик від української компанії).
Якщо іноземець оформляє бізнес візу в Україну, він може отримати її строком від 10 днів до одного року (за умови знаходження на території України не більше 90 діб протягом шести місяців). При отриманні ділової візи іноземець може отримати одноразовий, дворазовий та багаторазовий в’їзд в країну. З 1 сiчня 2014 року у виклику для іноземного громадянина в Україну, виданому Державною міграційною службою,  вказується кількість в’їздів та дата в’їзду в Україну. Остаточне рішення про можливість видачі візи, про термін дії візи і про кількість в’їздів для іноземця приймає український візовий консул або відповідальний співробітник Міністерства закордонних справ. Кожен громадянин іншої країни, подаючи документи в консульський відділ посольства, заповнює анкету на отримання української візи. В анкеті, у графі «кількість бажаних в’їздів» є три підпункту а) Одноразовий в’їзд, б) дворазове в’їзд; в) Багаторазовий в’їзд. Відзначаючи один з цих підпунктів, іноземець дає знати візовому консулу бажану кількість в’їздів. 

Скiльки коштує вiза до України для іноземного громадянина

За оформлення віз типу B, C, D закордонною дипломатичною установою України справляється консульський збір за тарифною ставкою 65 доларів США, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

За термінове оформлення віз чи оформлення їх у позаробочий час консульський збір справляється у подвійному розмірі.

У разі коли іноземна держава справляє за оформлення віз для громадян України консульський збір, що перевищує зазначену у пункті 23 цих Правил тарифну ставку, закордонною дипломатичною установою України за оформлення віз іноземцям, які є громадянами такої держави, справляється консульський збір з урахуванням принципу взаємності за погодженням з МЗС.

Інформацію щодо тарифів консульського збору можна знайти на веб-сторінці Посольства чи консульської установи України.

У разі відмови в оформленні візи консульський збір не повертається.